בניית אתר לקוסמטיקאית

כאשר הופיע האינטרנט בחיינו, לא הרבה יכלו להניח שהוא יחולל מהפכה כזו גדולה בעולמם של עסקים קטנים, אך ככל שהשנים חלפו הבנו איזו מהפכה הוא חולל ואיזו תרומה היתה לו עבור עסקים קטנים אשר בעבר היה להם קשה למצוא זירות פרסום ולהגיע לקהלים גדולים וחדשים. דוגמא בולטת לכך הן קוסמטיקאיות.

לא יהיה זה מוגזם לומר שבישראל יש אלפי אם לא עשרות אלפי קוסמטיקאיות, התחרות בתחום זה היא קשה, מכמה סיבות, ראשית, קוסמטיקאיות, בדרך כלל, פונות אל חצי מהאוכלוסייה, כלומר אל נשים, שנית, בדרך כלל מי שהולכת אל קוסמטיקאית והיא מרוצה ממנה, אז היא נשארת אצלה, כלומר נשארת לקוחה נאמנה, שלוש, בכל אזור עובדות מספר רב של קוסמטיקאיות והן מתחרות על קהל מצומצם. כאן האינטרנט, במובנים רבים, שינה את כללי המשחק.

באמצעות אתר אינטרנט פשוט אך מושקע, כפי שאנחנו יודעים לבנות לקהל הקוסמטיקאיות שלנו, ניתן להגיע לקהלים חדשים עם זה לצורך הצעות ושיווק לטיפולים ועם זה לצורך מכירת מוצרים, אפילו דרך הרשת. כך קוסמטיקאיות רבות שעובדות איתנו מציעות את שירותיהן המקצועי, את הידע והניסיון שלהן לקהל רחב, כולל קהל שאיננו מתגורר באזוריהן. היכולת ליצור את הקשר הזה, הכל בזכות אתר אינטרנט, אולי יצר תחרות מסוג שונה או הקשה במובן מסוים את התחרות בשוק, אך הוא פתח דלתות רבות לקוסמטיקאיות שבעבר האופציות האלה לא עמדו בפניהן.

כפי שציינו, אנחנו מתמחים בבניית אתר לקוסמטיקאיות, מאחר וצורת העבודה שלנו היא פשוטה ומקצועית. אנחנו יושבים עם הקוסמטיקאית, מבררים במה היא עוסקת בדיוק, אילו מאפיינים היא רוצה לקדם ומה היא צריכה שיהיה באתר שלה, וכך אנחנו בונים לה אתר שיתאים לצרכים ולאופי השיווק והפרסום שהיא מחפשת.

לפי דעתנו, כל אתר של קוסמטיקאית חייב להכיל את המאפיינים הבאים:

תוכן מקצועי – תוכן זה צריך להכיל מידע רלוונטי לגולש אודות קוסמטיקה, תכשירים וטיפולים קוסמטיים אשר מבצעת בעלת האתר. התוכן אמור גם לתת מידע לגולש וגם להיות כלי שיווקי עבור הקוסמטיקאית.

רזומה ושירות – דף מידע שמכיל את כל הטיפולים שהקוסמטיקאית מבצעת, התכשירים שהיא מוכרת, החברות איתן היא עובדת, וכן איזה ניסיון מקצועי יש לה.

גלריה – גלריית תמונות מתוך הטיפולים, אנחנו ממליצים על גלריה של לפני ואחרי, בשביל שהגולשים יוכלו לראות את תוצאות הטיפול.

אפשרות ליצירת קשר דרך האתר – זה יכול להיות באמצעות מייל, תיבת צור קשר, צ'אט ועוד.

שאלות ותשובות – עמוד בו יכול הגולש להפנות שאלות לקוסמטיקאית והיא תענה לו בהקדם, במקרים מסוימים אנחנו ממליצים על הקמת פורום באתר.

חנות וירטואלית – במידה והקוסמטיקאית מוכרת מוצרים, אנחנו ממליצים על הקמת חנות וירטואלית שתאפשר רכישה מאובטחת ישירות דרך האתר.

קידום – כל האתר בנוי על פי כללי ועקרונות הקידום בגוגל, מתוך כוונה שיהיה ניתן לקדם אותו בצורה אופטימאלית.