בניית אתרי נדלן

שוק הנדל"ן בישראל נמצא ברתיחה, כידוע המחירים מטפסים למעלה, חברות בנייה וקבלנים מתחרים ביניהם על כיסו של הצרכן הישראלי, ואף אחת מהחברות ואף אחד מהקבלנים לא בוחלים באמצעי שיווק על מנת לקבל חשיפה מקסימאלית אשר תאפשר להם להגדיל את המכירות שלהם באופן ניכר.

הדרך הטובה ביותר כיום בשביל ליהנות מחשיפה שכזו, כל הזמן ובהוצאות סבירות, היא בעזרת אתר אינטרנט מושקע. כפי שאין בעל מקצוע שמוכן לוותר על האפשרות להיעזר באתר שכזה לצורך שיווק, פרסום ומכירות, כך גם חברות נדל"ן וקבלנים לא יכולים לוותר על ההזדמנות ליהנות מפלטפורמה שתעניק להם חשיפה אופטימלית בהתאם למה שהם בוחרים להשתמש.

החברה שלנו מתמחה בתחום של בניית אתרים לסוכנות נדל"ן והן לקבלנים. על כן אנחנו יודעים בדיוק מה צריך להכיל אתר שכזה וכיצד הוא יכול לזכות בחשיפה אופטימאלית. במאמר זה נציג כמה רבדים שחייבים להופיע בכל אתר ומה צריך לעשות בשביל שייהנה מחשיפה שכזו.

מה צריך להכיל אתר נדל"ן

אפשר לחלק את הרעיון של אתר נדל"ן ל-3 רבדים עיקריים.

רובד ראשון הוא של תוכן מקצועי. מדובר על מאמרים במסגרתם אנחנו מעניקים לגולש את כל המידע הנדרש על הפרויקטים של החברה, מדובר על מידע טכני שמיועד להבליט את מה שהלקוח מקבל כאשר הוא בוחר לרכוש דירה או מבנה של החברה. רובד זה יתחלק למעשה לשניים, חלק אחד יעסוק במפרט הטכני של המבנה, רובד אחר יעסוק בדברים יותר כלליים, כמו איך רוכשים דירה בצורה נכונה, מה צריך לבדוק לפני שרוכשים מבנה וכדומה. תוכן זה יעזור לגולש לקבל החלטה בצורה מהירה וטובה.

רובד שני מציג גלריות של תמונות, מדובר על תמונות של מבנים שזה עתה נמצאים בהליך בנייה (במקרה כזה יוצגו הדמיות של המבנים) וכן תמונות של מבנים אשר בנייתם הסתיימה. נציג תמונות מבפנים ובמחוץ, על מנת שהגולש יוכל להתרשם.

רובד שלישי מתעסק בשיווק. כאן נציג את היתרונות של רכישת מבנים של החברה, מחירים, תאריכי כניסה, כמה לקוחות כבר רכשו מבנים בפרויקט ועוד. בחלק זה גם נציג לגולש אפשרות ליצור איתנו קשר באופן מיידי, באמצעות השארת פרטים או טלפון ישיר למערכת של החברה.

כשבונים אתר נדל"ן לא רק המלל והתמונות חשובות אלא גם המבנה שלו. הוא צריך להיות אתר בעיצוב נקי, פשוט וקל, אתר שכיף להיכנס אליו ולגלוש בו. זה צריך להיות אתר שניתן לעבור מעמוד לעמוד בקלות, ולקבל את כל המידע בו באופן פשוט ונוח.

צריך לזכור האתר אמור לעבוד בשבילכם, הוא צריך לעזור לכם למכור את הפרויקטים שלכם, לכן עליו להיות נוח לשימוש עבור הגולש ומצד שני, הוא צריך להיות פשוט להפעלה ולניהול עבורכם. ככה בונים אתר נדל"ן מנצח.