בניית אתרי תיירות

תחום התיירות הוא אחד מהתחומים אשר השתנו ללא היכר מאז הופיע האינטרנט בחיינו ובפרט מאז שהתחלנו להשתמש בו לצורך רכישת מוצרים ושירותים. לא פעם אנחנו מעדיפים לרכוש כרטיסי טיסה או להזמין חדרים בבתי מלון דרך האינטרנט ובכך אנחנו "עוקפים" את השימוש בסוכנות נסיעות. למעשה את כל הפרוצדורה שקשורה לנסיעה שלנו אנחנו יכולים לעשות היום דרך האינטרנט.

זו הסיבה מדוע חברות שמתעסקות בתיירות משקיעות משאבים רבים בהקמת אתרי תיירות ייחודים ואטרקטיביים אשר ימשכו גולשים, לא רק לגלוש בהם אלא גם לבצע דרכם הזמנות שונות. אנחנו כחברה שמתעסקת בפיתוח אתרים, יודעים ומנוסים בפיתוח אתרי תיירות בהתאמה אישית לפי הצורך.

כשאנחנו מפתחים אתר תיירות, אנחנו עובדים באופן צמוד עם הלקוח שלנו על המאפיינים הנדרשים לו באתר. מה בדיוק הוא רוצה להציע לגולשים שלו, באיזו צורה, וכיצד אנחנו יכולים ליצור את זה בצורה אופטימאלית. המטרה שלנו היא לשלב בין אתר שיספק את מלוא המידע לגולש לצד מגוון אפשרויות של הזמנת שירותי תיירות בצורה האידיאלית והבטוחה ביותר.

אתר תיירות קלאסי מכיל בדרך כלל את האלמנטים הבאים או לפחות חלק מהם:

1.תוכן מקצועי על מקומות ויעדים בעולם. תוכן זה צריך לכלול מידע מפורט על ההיסטוריה של המקום, תרבות, בילויים, אתרים לטייל, עונות מומלצות ועוד.

2.מפרט מלא של בתי מלון, חבילות נופש, טיסות ועוד.

3.גלריות עם תמונות אטרקטיביות מכל אחד מהיעדים שמתפרסמים באתר.

4.שירות הזמנת טיסות, בתי מלון, חבילות נופש ישירות דרך האתר באמצעות פ'יצר של בחירת תאריכים, יעדים, כמות נוסעים, ועוד.

5.תוכן חברתי – המלצות ותגובות של גולשים על יעדים, טיולים ועוד.

אתר תיירות אטרקטיבי הוא כזה שניתן לבצע את כל הפעולות דרך האתר בלי שהגולש יצטרך להרים טלפון ובוודאי בלי שיצטרך לגשת לסוכנות עצמה. בשביל זה נהוג לשלב באתר, מעבר לאפשרות של רכישת שירותי תיירות שונים גם אפשרות לקבלת מידע ועזרה ישירות דרך האתר, בדרך כלל באמצעות צ'ט וירוטאלי.

כיום גם מרבית החברות שמשווקות שירותי תיירות, מנסות לא להגביל אותן, כלומר הן לא מציעות רק מלון וטיסות, אלא גם סוגי טיולים שונים, כולל טיולים מאורגנים, במקרים רבים גם אפשרויות לרכישת כרטיסים לאירועי ספורט, מוזיקה ותרבות, ועוד. מן הסתם כול תהליך מכירה שכזה, כולל מכירת כרטיסי טיסה או הזמנה לבתי מלון ואכסניות, דורש מנגנון ייחודי של מכירה באמצעות האינטרנט כולל עמוד מאובטח לצורך שימוש בכרטיס אשראי דרך האתר.

לסיום, בניית אתרים בתחום התיירות הוא שונה מפיתוחים של אתרים אחרים, בגלל המורכבות שלו והאלמנטים השונים שהוא מכיל. לנו כחברה,יש ניסיון רב בפיתוח ובניית אתרים שכאלה וכן בקידומם בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים לצורך חשיפתם בפני קהל גולשים גדול אשר מחפש שירותי תיירות באינטרנט.