בניית אתרים לצלמים

אין זה סוד שעולם הפקת האירועים בכלל ועולם צילום אירועים בפרט, זכה לקפיצת מדרגה בשני העשורים האחרונים, נכנסו אליו גורמים רבים, לקוחות פרטיים ועסקיים משקיעים משאבים רבים יותר לצורך גיוס אנשי מקצוע, והתחום הפך אחד להיות מאוד תחרותי, בין היתר, בזכות האינטרנט.

ישנם צלמים אשר בוחרים לשווק את עצמם בעזרת פרסום ממומן בגוגל, אחרים עושים זאת באמצעות רישום לאינדקסים ומדריכים של צלמים, ויש מי שבוחר לשווק את עצמו באמצעות עמוד פייסבוק. אך הנתונים מראים שהדרך הטובה ביותר לפרסם ולשווק היא בעזרת אתר אינטרנט שמספק ללקוח את כל המידע אודות הצלם ועבודתו.

בניית אתרי צילום הם, לכאורה, הרבה יותר קלים מאשר בניית אתרי אינטרנט בתחומים אחרים ולו מסיבה אחרת, בסיס ויזואלי קיים והוא איכותי, זאת בזכות תמונות שמספק הצלם מתוך עבודתו. תמונות אלו מהוות נדבך חשוב ומרכזי בכל אתר של צלמים.

אך מי שמתמחה בתחום של בניית אתרים לצלמים, כמונו, יודע שאין זה מספיק להשתמש בתמונות מתוך אירועים או תמונות אחרות שמספק הצלם, אלא אתר האינטרנט צריך לספק עוד מגוון רחב של חומרים ומידע לגולש אשר מעוניין לדעת כל מה שניתן אודות הצלם ועבודתו. כיום גולשים לא מסתפקים רק בתיק עבודות של הצלם ואתר האינטרנט משמש אותם לקבלת מידע נרחב אשר מאפשר להם להחליט האם לעבוד עם צלם זה או לא. חשוב להבהיר, שגולשים רבים משתמשים באינטרנט לצורך מציאת צלם לאירועים, החל מאירועים קטנים, משפחתיים או עסקיים ועד אירועים גדולים, כולל חתונות, אירועי חברה ועוד.

מה כולל אתר לצלמים

אתר איכותי ואטרקטיבי לצלם כולל מספר רבדים. רובד אחד, כאמור הוא של גלריות עם תמונות מאירועים שונים, רצוי מאוד שיהיו אלו תמונות משורה של אירועים אשר צולמו בתנאים מגוונים.

רובד אחר מתעסק בתוכן מקצועי בו הצלם מפרט את גישתו המקצועית ומציג טיפים והמלצות לגולשים, המאמרים צריכים להיות כתובים בשפה רהוטה וברורה בנימה שיווקית אשר תמשוך את הגולש ליצור עמו קשר ולשכור את שירותיו.

בהמשך לרובד זה, יש לדאוג שבאתר יהיה עמוד צור קשר מפורט עבור הגולש, כולל אפשרויות ליצירת קשר מכל עמוד אחר. כך בכל שלב נתון הוא יכול להשאיר פרטים או ליצור קשר מיידי עם הצלם.

המבנה הכללי של האתר צריך להיות חווייתי ופשוט, הגולש צריך להרגיש בנוח כשהוא גולש באתר, לכן אסור שהאתר יהיה כבד מדי, עליו להכיל פרטים קלים ופשוטים, הוא צריך להיות מעוצב בצורה יפה ופשוטה, ולהעניק לגולש חוויית משתמש מלאה.

החברה שלנו מתמחה בבניית אתרי אינטרנט לצלמים. במסגרת עבודתנו אנחנו מקפידים לאפיין את האתרים שאנחנו בונים על פי צרכיו של הלקוח ובהתאם למה שהגולשים מחפשים. האתר שאנחנו בונים משמש כרטיס ביקור אולטימטיבי עבור כל צלם שעובד איתנו.