בניית אתרים בזול

גם אתרים בזול יכולים להיות מצוינים

בואו ניקח לדוגמה את עניין הרכבים. יש לקסוס, למבורגיני, פרארי ועוד ולצידן באותו כביש יסעו מזאדה, טויוטה ופיג'ו. כל הנהגים הללו, כל אחד על מכוניתו יגיעו לאן שהם צריכים להגיע (ולא חשוב כרגע באיזה מהירות ובאיזה נוחות), והמטרה של כל רכב הושגה, הוא הסיע את הנהג שלו למחוז חפצו.

ככה זה גם עם אתרים ! כל אתר טוב, כל אתר יכניס אותך לאינטרנט, אתה תהיה ברשת, השאלה היא אם אתה חייב שהאתר שלך יהיה מאוד מסובך, עם מלא דפים, פלאשים, אנימציה וכל מיני תחכומים אחרים שעושים רושם על גולשים, או שאתה בעל עסק קטן שכל מה שאתה רוצה זה להיות ברשת, להיות נגיש, להיות נוכח ולאפשר לגולשים ליצור איתך קשר. נכון שיש המון טכנולוגיות מתוחכמות, ואתרים מאוד מורכבים אבל גם אתר בזול המבוסס על תבנית, בחברת בניית אתרים טובה שברף המוצרים שלה גם בניית אתרים בזול, ממש כמו הטויוטה ליד הפרארי יכול לעשות לך את העבודה, והשאלה הנשאלת היא מה אתה צריך, מדוע ולמה !
אתר בזול יכול להספיק למטרות שלך

כמובן שכאשר מדברים על בניית אתרים במחיר זול, לא מדברים על בניית אתר של חנות מקוונת שיש בו דחיסה של המון דפים לפי מוצרים, עם המון אפשרויות ניווט וטופסי צור קשר. אם למשל אתה בעל עסק או חברה קטנה, עורך דין, מגשר, מטפל זוגי וכו' וכל מה שאתה צריך זה נוכחות טובה ברשת, כדאי מאוד שתחשוב על אתר בזול, אבל כזה שיהיו בו את כל האפשרויות הטכנולוגיות והתכנים שאתה זקוק להם, ואתה לא צריך אתר מפוצץ בטכנולוגיות ובגימיקים אתה צריך אתר שיעשה לך שירות טוב.

בניית אתרים בזול

עסקים קטנים – אתרים במחיר זול

כמובן שיש הבדל בין אתר יקר לבין אתר במחיר זול. אי אפשר לקבל במחיר זול אתר יקר אבל אולי אתה פשוט לא צריך אתר יקר.
בוא נראה מה אתה צריך?

נגיד שאתה מטפל זוגי, עורך דין, קורא בקפה או קורא בחלומות… אתה צריך שיהיה דף בית עליך, וגם על תחומי הטיפול שאתה נותן, ועל רוח וחזון הטיפול שלך, מין סוג של אני מאמין, ואולי עוד איזה שני דפים שמתארים סיפורי לקוחות ושבדף הראשון יהיה לך טופס ליצירת קשר. זה בעצם כל מה שאתה צריך.

אבל ! והאבל הזה הוא מאוד חשוב. האתר שלך למרות שהוא אתר במחיר זול צריך להיות נגיש וידידותי למשתמש מבחינה טכנולוגית וזה קשור לעיצוב ממשק המשתמש וסרגל הניווט. אתה צריך שהתוכן באתר שלך יהיה שיווקי, מעניין, קריא ובעברית תקנית. אתה צריך תוכן טוב כי אם יהיה לך תוכן רע, יחשבו דברים רעים גם על העסק שלך ! זה הרושם שאתה תעשה והמילים שלך הן שיעשו לך שלום או מלחמה.

ולכן – יש חברות בניית אתרים שבונות גם אתרים בזול, אבל אסור שהמחיר יפגע באיכות שלהם. אתה יכול לקבל אתר במחיר זול ויחד עם זאת כזה שמכניס גולשים, גורם להם להישאר בו והם אפילו יהפכו ללקוחות שלך.