בניית אתרים בחינם

בניית אתרים בחינם – שלם רק על קידום

אחרי שחברות בניית האתרים כבר בנו כמעט כל אתר ברשת, וצפוף ויש עומס, אנדרלמוסיה ואי אפשר להבין מי נגד מי, ומי ראשון, ומי עומד בתור, כי ככה זה שכשאתה בקניון דיגיטלי, אתה לא רואה את ההתחלה ולא רואה את הסוף – הגיע עידן בניית אתרים בחינם וזה עידן שהולך לשים במקום הראשון את מה שצריך להיות במקום הזה- קידום אתרים.

כל מי שעוסק בבניית אתרים כבר הבין שהעובדה שיש לך אתר חדשני, מתוחכם פרלקס או עם אנימציה וכו', לא יגרום לאתר שלך לבלוט ברשת, אלא רק אם אתה תקדם אותו לאן שאתה רוצה לקדם אותו.

אתר מטבעו הוא סטטי. אם כך – איך גורמים לו לזוז קדימה, לעלות במדרגות… לטפס ולהמריא. עושים לו קידום חכם, עוקפים את כל הטכניקות, משתמשים בתכנים מעולים, מתעקשים, לא מוותרים, והופכים את גוגל לחבר הכי טוב של האתר שלכם, שיודע טוב טוב לזהות אתר שעובד קשה, גם אם הוא אתר חינמי, כי מה שהכי חשוב זה כמה אתה משקיע בנוכחות של האתר שלך ברשת ולא כמה הוא עלה לך. את גוגל זה בכלל לא מעניין.

בניית אתרים בחינם

קח אתר בחינם ותתקדם הלאה

בניית אתרים בחינם, או אתרים חינמיים כמו שקוראים לזה, יכולה להשתלם לכם במיוחד. אתם לא משלמים על האתר, יהיה לכם אתר חינמי מצוין, אבל אתם תצטרכו לעשות לו קידום, ואת זה אנחנו נעשה לכם ואתם תשלמו רק על זה.

משתלם לא? כי למה זה חשוב לעשות קידום ולמה אתם תצטרכו לשלם על זה.

כי קידום גם אורגני וגם ממומן דורשים יצירת כלים כדי לקדם את האתר. אם זה כתיבת תכנים או יצירת קמפיין וכו' ולכן משתלם לנו כחברת קידום ובניית אתרים להציע לכם את המוצר קרי- אתר חינמי, אבל להבטיח לכם שעם
הניסיון שלנו בקידום אתרים, הוא ימריא מאוד גבוה ואתם תוכלו רק ליהנות מהרווחים. כי לאתר שממריא יש הרבה גולשים וגולשים זה הכנסות.

קידום אתרים חינמיים – תשלם רק על הגובה

האתגר לנו כחברת קידום אתרים הוא לא לבנות לך אתר "היסטורי" האתגר שלנו הוא לעשות קידום אתרים ולפצח את האלגוריתם של גוגל שכל חברת בניית אתרים וקידום אתרים מנסה ללמוד כל פעם מחדש. אתם יכולים להתייחס אל האתרים החינמיים שלנו כאל "שפני מעבדה". אנחנו נשמח לבנות לכם אתר בחינם תמורת הקידום שלנו. כלומר יש לנו עניין רק בהמראות של אתרים, בקידום, בנוכחות שלהם ברשת, בעניין שהם יוצרים אצל הגולשים.

אנחנו רוצים להביא הרבה גולשים לאתרים של הלקוחות שלנו, כדי הלקוחות שלנו ירוויחו וזה לא חשוב אם נתנו לכם את האתרים במתנה, מה שחשוב לנו זה שהמתנה הזאת תהיה מאוד שימושית גם לגולשים אחרים. אתר בחינם, חינמי, בניית אתרים בחינם לא חשוב איך תקראו לזה הם חייבים, חייבים לעוף גבוה ולמגנט אליהם את הגולשים.