בניית אתרים לעורכי דין

אין זה סוד שכמות עורכי הדין בישראל היא אסטרונומית ביחס לכל מדינה אחרת בעולם, ביחס לכל מקצוע אחר בישראל. המספר עומד כיום על למעלה מ-53 אלף וביחס של עורך דין אחד לכל 150 נפשות. מספר שעולה אפילו על זה של ארה"ב, שנחשבת מדינה של עורכי דין ומשפט.

כשמסתכלים על הנתונים הנ"ל, אפשר להבין שני דברים עיקריים, ראשית, שהתחרות בתחום היא מאוד קשה, ושעל מנת להצליח בתחום, צריך להפעיל הרבה מאוד כלים ואמצעים, אחרת נשארים מאחור. אחד הכלים להצליח ולהיות עורך דין עם קהל לקוחות רחב, הוא אתר אינטרנט מושקע.

אנחנו ב-Sitexpress מתמחים בהקמת אתרי אינטרנט בכלל עם דגש על כל הנושא של הקמת אתרי אינטרנט למשרדי עורכי דין בתחומים שונים. אנחנו בונים אתרי אינטרנט למשרדי עורכי דין בתחומים שונים, ואנחנו גם עוזרים להם לקדם את האתרים בצורות שונות, על מנת שיגיעו לכמה שיותר אנשים. זאת במטרה שאותם גולשים יהפכו עם הזמן ללקוחות שלהם.

בניית אתרים לעורכי דין

מדוע זה חשוב שלכל משרד עורך דין יהיה אתר אינטרנט

ישנן מספר סיבות מדוע משרדי עורכי דין צריכים אתר אינטרנט. ראשית, אתר אינטרנט הוא בסיס פרסומי שנותן מידע אודות המשרד, עורכי הדין שמועסקים בו, תחומי ההתמחות של המשרד, הצלחות משפטיות שלו, פרטי התקשרות אליו ועוד. עבור מרבית הגולשים, זו הדרך היחידה והטובה ביותר, להגיע אל אותו משרד.

שנית, אתר אינטרנט מאפשר לעורכי הדין לפרסם חומר מקצועי לקהל הרחב. פרסום מאמרים מושקעים באתר, מאפשר לגולשים לקרוא חומר מקצועי ולקבל מידע בנושא. מצד אחד קהל הגולשים לומד על הנושא ומקבל מידע איכותי בו, מצד שני, דרך המידע הזה הוא נחשף למשרד ויכול לפנות אליו.

שלוש, כשהתחרות כל כך קשה, משרד שמוותר על האפשרות שלו לפרסם את עצמו באינטרנט, מוותר בעצם על פלטפורמה מאוד רחבה להגיע לקהל חדש. אז הוא מעניק את האפשרות הזאת למשרדים אחרים, מה שעלול לגרום לו נזק עסקי לאורך זמן.

ארבע, אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור הקל והפשוט ביותר. לא צריך לעשות יותר מאשר להפנות לאתר לקבלת כל המידע. האתר חוסך פרסום במקומות אחרים, פרסום שלא תמיד קיים על פי חוק לעורכי דין, והוא בתנאים אידיאליים ונוחים למשרד.

אתר עורכי דין – מה הוא צריך לכלול

אתר עורכי דין צריך לכלול כמה רפליקות.

  • מידע על כל אחד מעורכי הדין שמועסקים במשרד. הכשרה, התמחות, ניסיון ועוד.
  • מידע על התחומים בהם מטפל המשרד,
  • מאמרים מקצועיים בנושאים השונים בהם המשרד מתעסק.
  • פרטי התקשרות מלאים, כולל מפת הגעה
  • מומלץ שיהיה באתר אפשרות לגולש ליצור קשר עם עורכי דין, באמצעות פורום שאלות ותשובות, צ'אט, מיילים ועוד.
  • תמונות מהמשרד ומהווי שלו

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לכם לאתר אינטרנט מושקע וייחודי.