בניית אתרים לרופאים

התחרות הרבה בתחומים רפואיים שונים, החל מהתחום האסתטי ועד לרפואת שיניים, רופאי נשים, אורתופדים ועוד, מביאה לידי כך שכל מרכז רפואי וכל רופא שעובד באופן פרטי, מחזיקים אתר אינטרנט רפואי אשר מאפשר למטופלים פוטנציאליים לקבל את כל המידע אודות התחומים בהם ניתן לקבל טיפול, וכן האתר מהווה בסיס ליצירת קשר ישיר עם המרכז או עם הרופא.

אתרים רפואיים שונים מכל סוגי אתרים אחרים אשר קיימים בשוק, הם שונים כי אם באתרים רגילים הדגש צריך להיות מחולק בין מלל לתמונות, כאן הדגש הוא קודם כל על המלל, שכן אי אפשר לשחק איתו ואי אפשר להציג אותו באופן חלקי או לא נכון. המטופל אשר מגיע אל הרופא, עושה זאת הרבה פעמים על בסיס המידע שהוא מקבל באתר אודות הטיפול, לכן המידע חייב להיות אמיתי, מקצועי, כתוב בצורה רהוטה ומובנית.

תוכן אשר מוצג באתר רפואי צריך להכיל את אופי הטיפול, כיצד מתכוננים אליו, מה יש לעשות לאחר הטיפול, תופעות לוואי, יתרונות, חסרונות, דגשים מיוחדים, מי יכול ומי לא יכול לעבור אותו, ועוד שורה של פרטים שאמורים להעניק את מלוא המידע לגולש אודותיו. כמובן שהתוכן צריך להיות כתוב על ידי הרופא עצמו או להיות מאושר על ידו.

כתיבת תכנים לאתרים רפואיים זה רק חלק אחד מסט פעולות שאנחנו מבצעים בעת בניית אתרים רפואיים. הניסיון שלנו בבניית אתרים במגוון תחומים, מאפשר לנו לבנות אתרי רפואה מובילים אשר מהם נהנים הרופאים והגולשים.

כשאנחנו בונים אתר רפואי, אנחנו עובדים בשיטה של "התאמה אישית" לצרכי הרופא על פי קהל הגולשים אשר אמור להגיע אליו לאתר. כך אנחנו יוצרים אפיונים לאתר אשר מתאימים באופן ספציפי ומדויק לרופא. האפיונים הם על פי גיל, מין, צרכי המטופלים, ואז אנחנו יוצרים התאמה באמצעות בניית אתר אינטרנט שפונה אליהם באופן ישיר. מבחינתנו זה אומר שתהליך הפרסום והשיווק של האתר יפנה לקהל זה וכאשר הגולש ייכנס לאתר, הוא ייהנה ממידע שמכוון אליו באופן ישיר.

מה צריך להכיל אתר אינטרנט רפואי

מלבד תוכן מקצועי ואיכותי, הרי שאתר רפואי צריך להכיל עוד מגוון כלים בהם הגולש יכול להשתמש וליהנות מהם.

אתרי רפואה רבים, מכילים בין היתר, תמונות, שרטוטים והדמיות. כך למשל, אפשר למצוא תמונות של לפני ואחרי, שרטוטים של טיפולים וניתוחים, הדמיות כיצד הטיפול יכול לשנות ולעזור ועוד. מדובר על תמונות ושרטוטים שיכולים לעזור מאוד לגולש לראות בעיניים כיצד הטיפול יכול לעזור לו.

כמו כן, אתרי רפואה כוללים פינה מיוחדת של שאלות ותשובות או פורום מקצועי בו הרופא יכול לענות על כל שאלה אשר הגולשים מפנים אליו. פינה זו חשובה גם בשביל להעניק לגולש מידע מקצועי וגם בשביל ליצירת קשר מהיר וייחודי בין הרופא לגולש.

לסיום, בניית אתר רפואי היא דבר שדורש ידע איכותי וניסיון רב. משניהם תוכלו ליהנות אצלנו.