בניית אתרים בקוד פתוח

 

בניית אתרים בקוד פתוח- רק אתם מרוויחים מזה

חברות בניית אתרים עושות כסף רק מתחזוקת אתרים שהלקוחות שלהם משלמים להם עבורם דמי טיפול תחזוקה מדי חודש.

אתרים אלה דורשים חברת תחזוקה משום שהם אתרים שנבנו בקוד סגור, אשר אין לאיש גישה אליהם (וגם לא לבעל האתר) אלא רק לחברה שבנתה את האתר, כך אתה הופך להיות נכסי ולא ניידי של חברת התחזוקה של האתר שלך.

לחברות רבות בניית אתרים בקו סגור זה מהלך שיווקי חכם. הלקוחות לא הולכים לשום מקום, הם לא יכולים לעשות שום דבר באתר שלהם (גם לא להכניס מילה), הם כל הזמן תלוים בעצות וברעיונות שלך, ואם הם רוצים להכניס מילה הם צריכים להתקשר אליך שתכניס להם אותה והם מודים לך בכל פה אחרי שעשית את זה, משל הזרמת להם הון לחברה. תלות- כבר אמרנו.

אבל- כאשר אתם פונים לחברת בניית אתרים שבונה לכם אתר מבוסס עם קוד פתוח ובדרך כלל עם מערכת ניהול כמו WORDPRESS שהיא מערכת ניהול תוכן שעובדת עם אתר פתוח, אתם לא צריכים שום חברת אחזקה, אתם לא צריכים לשלם כל חודש כסף על תחזוקת האתר ותתפלאו- אתם יכולים להכניס הרבה יותר ממילה, בלי טובות של אף אחד ובלי לעמוד בתור, למה? כי האתר שלכם נבנה בקוד פתוח.

קוד פתוח – החופש לאתר שלך

בניית אתרים בקוד פתוח משחררת אותך מכבליה של חברת תחזוקת אתרים ויוצרת לך ערוץ עדכון והוספת תכנים מתי שמתחשק לך ובזמנים שלך. אתה לא תלוי בזמני העבודה של חברת התחזוקה. לא בעובדים ולא בשעות היממה, ולא בלקוחות אחרים שעומדים בתור, אתה גם יכול לקום באמצע הלילה ולהכניס חומרים לאתר שלך.

מה שזה נותן לך זה את היכולת לבחור. לבחור מתי אתה רוצה להכניס תכנים, כמה ובאיזה אופן. ואם אתה איש עצמאי אתה בוודאי לא אוהב ולא רוצה להיות תלוי באיזה שהיא חברת תחזקה שאתה עוד צריך לשלם לה, אתה בפירוש יכול לעשות את זה לבד.

בניית אתרים בקוד פתוח

מערכת WORDPRESS הכי קלה לתכנים

יש הרבה מאוד אנשים שיש להם ידיים מאוד טובות ידי זהב ופלטינה בכל מה שקשור ליכולת טכנית ולביצועים שדורשים מוטוריקה עדינה וגסה, אבל מה איך שהם רואים צג של מחשב הם מתבלבלים. יש משהו בתזזיות העולם הדיגיטלי, בשפע האתרים, הפלאשים, המעברים והעכבר המתרוצץ שעושה את הרושם כאילו שימוש באינטרנט מקביל לפיצוח סודות הגרעין.

זה לא ממש ככה. אם יש לך אתר בקוד פתוח, אתה לא צריך יותר מידע ממש פשוט של להזיז את העכבר ימינה ושמאלה, כדי להיכנס לאתר שלך ולבצע בו עדכונים ושינויים.

מערכת וורדפרס נוצרה במיוחד עבור אנשים שנרתעים משימוש באינטרנט ובוודאי שפוחדים "לחבל" באתר שלהם ומגלים שזה כל כך פשוט שאם הם היו יודעים את זה קודם הם היו חוסכים הרבה מאוד כסף על תחזוקת האתר כפי שהם שילמו קודם.

ובטח שבחברת התחזוקה לא אמרו להם שהם יכולים לעדכן תכנים לבד. למה שהם יגידו הם רוצים להרוויח !

אין לנו שום דבר נגד חברות תחזוקת אתרים, יש לנו משהו נגד אנשים שפוחדים מעכברים….