בניית אתרים לרואי חשבון

כמו בעלי מקצוע רבים אחרים, גם רואי חשבון מוצאים את עצמם בתחרות קשה בתוך המקצוע, הן מול משרדים שפועלים באזור שלהם ספציפית והן מול משרדים גדולים שפועלים בפריסה ארצית. על כן כל רואה חשבון אשר רוצה להתחרות בצורה טובה בקולגות שלו למקצוע, דואג להקים לעצמו אתר אינטרנט מושקע, דרכו הוא יכול להגיע אל קהל לקוחות רחב.

מיותר להסביר כיצד אתר אינטרנט מעלה את החשיפה לבעלי מקצוע ובפרט לרואי חשבון. הרי כיום אין גולש או גולשת שלא מחפשים בעלי מקצוע דרך האינטרנט, אין גולשים שלא מחפשים המלצות על בעלי מקצוע ובפרט על רו"ח באמצעות אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות, כיום הדרך המובילה והטובה ביותר להיחשף אל בעלי מקצוע היא בעזרת הפרסום באינטרנט.

אם עד לפני מספר שנים, החוק לא אפשר לרואי חשבון לפרסם את עצמם, הרי ששינוי החוק העניק להם פלטפורמה רחבה באמצעותה הם יכולים להיחשף לקהל רחב, להציג את שירותיהם, להעניק לגולשים מהידע המקצועי שלהם ולשתף אותם בדברים שונים אשר מתרחשים בתחום ודרכם הם יכולים להבין אותו יותר לעומק.

יש רו"ח שבוחרים לעשות את זה באמצעות מדריכים, אינדקסים ואתרי מאמרים, אך אין זה מספיק. בשביל ליהנות מחשיפה אופטימאלית ולנהל אותה בצורה נכונה, יש להקים אתר אינטרנט, כזה שיתאים לצרכים של רואי חשבון ויתרה מזו, יתאים לצרכים של הגולשים אשר מחפשים רואה חשבון ברשת. לשם כך אנחנו כאן. אנחנו נעזור לכם לבנות אתר מקצועי שמתאים באופן אישי לרואי חשבון.

מה כולל אתר רואי חשבון

בדומה לאתרים מקצועיים אחרים, בניית אתרים בתחום הרואי חשבון כוללים מספר רבדים. רובד אחד מתעסק בתוכן מקצועי, מדובר על תוכן מקיף ונרחב אשר עוסק במיסוי, חקיקה בנושא, תקנות, עדכונים ועוד. חומר זה אמור להעניק לגולש את כל המידע שהוא צריך בתחום, מהפרטים הקטנים עד הגדולים.

בתוספת לרובד זה, אפשר ליצור פורום עליו אחראי רואה החשבון או מי מטעמו, וכן פינת שאלות תשובות שהגולשים יכולים להפנות שאלות ולקבל תשובות באופן מיידי.

רובד אחר מתייחס למשרד באופן ישיר, ובו אנחנו נציג לגולש את המשרד, את עובדיו, כישוריהם וניסיונם. עמוד זה יאפשר לגולש להתרשם מצוות המשרד, להכיר את ההתמחויות שלהם, ולהחליט האם זה המשרד איתו הוא רוצה לעבוד.

מה שיקיף את שני הרבדים האלה מכל עבר, תהיה האפשרות ליצור קשר עם צוות המשרד בכל עת. יצירת הקשר תהיה אפשרית דרך האתר או בטלפון. הרעיון הוא שבכל עמוד, בכל שלב, הגולש יוכל להשאיר פרטים וליצור קשר עם המשרד או לחילופין להרים אליו טלפון. בסופו של דבר זו המטרה של האתר ושל בעלי המשרד, שתמיד תהיה לגולשים אפשרות כזו.

כשאנחנו בונים אתר, אנחנו בונים אותו באופן אשר מותאם בצורה אישית לצרכים של בעל האתר, על פי תחומו המקצועי ועל פי מאפייני העסק. לכן אנחנו לומדים על התחום, לומדים על העסק, מבינים את המאפיינים שלו וכך יוצרים אתר שיכול לשמש אותו זמן רב ולשרת את הגולשים שמחפשים אתר בתחום הרואה חשבון.