בניית אתרי וורדפרס

WORDPRESS (וורדפרס) בתרגום חופשי משמע "מכבש דפוס" אבל כשאנחנו אומרים וורדפרס, אנחנו בעצם מתכוונים למערכת ניהול התוכן המפורסמת והמובילה בעולם. באופן כללי ניתן לבנות אתר אינטרנט עם קוד סגור, וניתן לבנות אתר אינטרנט עם קוד פתוח – בניית אתרי וורדפרס היא בנייה באמצעות קוד פתוח. כשברשותך אתר קוד סגור אין לך בעצם גישה לקוד – הקוד לא נמצא אצלך אלא אצל החברה שמתחזקת לך את האתר, ושלה מן הסתם אתה גם צריך לשלם דמי תחזוקה שוטפים מדי חודש. כאשר מדובר באתר עם מערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס, זהו בעצם אתר עם קוד פתוח, שלך כלקוח יכולה תמיד להיות גישה אליו כדי לעדכן או להשמיט ממנו חומרים כאוות נפשך, מבלי להיות תלוי בחברת אחזקה ומאידך גם חיסכון בהוצאות.

לאתרים עם תוכן – מומלץ אתר וורדפרס

וורדספרס, או בתרגום שמו האנגלי WORDPRESS הוא "מכבש דפוס". וכשאנחנו אומרים וורדפרס, אנחנו מתכוונים למערכת ניהול תוכן בקוד פתוח. לידיעתכם ניתן לבנות אתר אינטרנט עם קוד סגור, וניתן לבנות אתר אינטרנט עם קוד פתוח. אתרי אינטרנט עם מערכת ניהול תוכן וורדפרס, נבנים עם קוד פתוח. כאשר אתה בונה אתר עם קוד סגור, הקוד לא נמצא אצלך אלא אצל החברה שמתחזקת לך את האתר, ושלה מן הסתם אתה גם צריך לשלם דמי תחזוקה שוטפים מדי חודש. חלק מהתחזוקה של האתר זה הכנסת תכנים חדשים או שינוי תכנים באתר שלך. כאשר מדובר באתר עם מערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס, זהו בעצם אתר עם קוד פתוח, שלך כלקוח יכולה תמיד להיות גישה אליו כדי לעדכן או להשמיט ממנו חומרים כאוות נפשך, מבלי להיות תלוי בחברת אחזקה ומאידך גם חיסכון בהוצאות.

בניית אתרי WORDPRESS

על המערכת עצמה

מערכת וורדפרס מתאימה לכל אתר ובעיקר לאתרי תוכן, אתרי חדשות, פורטלים, חנויות מקוונות, אתרי תדמית, ניוזלטרים ועוד. המערכת היא מאוד קלה,ידידותית ונחה לתפעול ואין שום בעיה ללמוד איך להכניס לתוכה תכנים חדשים ועוד. מלבד הכנסת תכנים נוחה וקלה, למערכת ניהול התוכן וורדפרס יש גם אפשרויות שקשורים לעיצוב ותוספות שונות שנקראים "פלגאנים", ושניתן להוריד אותם ללא תשלום מהרשת.

חשיבות אתר עם קוד פתוח

מכיוון שאחד הפרמטרים שמדרגים אתר, וגם הופכים אותו לאהוד על הגולשים בו, הוא השינויים התוכניים שיש בו שהם מעודכנים ורלוונטיים, יש חשיבות גדולה לעדכון של מידע באתר ולהוספת תכנים. מהבחינה הזאת מערכת ניהול וורדפרס היא המערכת הכי מומלצת, משום שהכנסת התכנים היא קלה, לא דורשת ידע מיוחד וכל אחד יכול לתפעל אותה.

כיוון שבניית אתרים עם wordpress הופכת אותם לאתרים עם קוד פתוח מאפשרת לך להיכנס מתי שאתה צריך לאתר ולבצע את השינויים בתכנים, מבלי לחכות ולהתעכב ע"י חברת התחזוקה של האתר, דבר שעלול לעכב את הכנסת התכנים שלך לאתר ומאידך עלול לגרום לך גם להפסד גולשים שעשויים להיות לקוחות פוטנציאליים שלא ימצאו עניין בתוכן הבלתי מעודכן.

עם מערכת WORDPRESS אתה תמיד רלוונטי

אחד הפרמטרים הכי חשובים היום עבור מנוע החיפוש גוגל, הוא התוכן. אומרים שהתוכן הוא המלך באינטרנט ויש בזה משהו. האם היית רוכש דירה מחברת נדל"ן שבדף הבית באתר יש לה טעויות כתיב? סביר להניח שהיית חושב פעמיים. נכון שאתה לא רוצה לחבור אליכם כדי שיכתבו לך ספר, אתה מחפש דירה אבל עדיין- התוכן, הניסוח, בהירות המחשבה, השימוש באוצר מילים, התחביר והלשון אלה הם תדמית וכרטיס הביקור של החברה בכל מה שקשור לתוכן.

גם חדשנות חשובה מאוד באינטרנט, אם באתר שלך יש מידע לא מעודכן עם מחירים "עתיקים" ותוכן שהוא כבר לר רלבנטי, בקלות רבה עלול האתר שלך להפוך למוזיאון לחלקי חילוף של אתרים. ולמה אנחנו מסבירים לכם את כל זה ? כי אם אתם ניגשים לחברת בניית אתרים ומבקשים אתר שנבנה על מערכת ניהול תוכן כמו WORDPRESS אתם מבטיחים לעצמכם תוכן טוב כל הזמן, באיכות גבוהה, ובתחלופה מהירה ומעודכנת.